showcase

уторак, 22 септембар 2020 20:29

Резултати конкурса

02. Међународно бијенале уметности 'АРТиЈА

Резултати конкурса

 

Списак аутора које је селекциони жири одабрао за излагање на 2. Међународном бијеналу уметности 'АРТиЈА

 

1. Аврамовић Милица (Крагујевац, Србија)

2. Агилар Сабалер Алeхандра (Осло, Норвешка)

3. Алдушкин Сергеј (Марозкино, Русија)

4. Алтаков Стефан (Софија, Бугарска)

5. Алтамирано Алан (Вахака, Мексико)

6. Анђелковић Марија (Београд, Србија)

7. Антонијевић Милица (Крагујевац, Србија)

8. Аранђеловић Ивана (Београд, Србија)

9. Башић Братислав (Ниш, Србија)

10. Белензада Милена (Крагујевац, Србија)

11. Белић Милија (Лазаревац, Србија / Париз, Француска)

12. Бештић Вукосављевић Радмила (Београд, Србија)

13. Богдановић Наталија (Крагујевац,Србија)

14. Бојовић Анђелка (Београд, Србија)

15. Боснар Маја (Нови Сад, Србија)

16. Брамасоле Мариjа (Ваљево, Србија)

17. Брјуханов Сергеј (Москва, Русија)

18. Букхејев Сергеј Булкин и Микејева Евгенија (Москва, Русија)

19. Бурсаћ Љиљана (Београд, Србија)

20. Ванцл Лоренс Штефан (Нојбург на Дунаву, Немачка)

21. Варгас Фриас Герардо (Град Мексико, Мексико)

22. Везмар Јелена (Београд, Србија)

23. Вељашевић Владимир (Београд, Србија)

24. Вучићевић Вучковић Бранка (Горњи Милановац, Србија)

25. Вукосављевић Никола (Београд, Србија)

26. Вучинић Здравко (Београд, Србија)

27. Вучковић Вељко (Горњи Милановац, Србија)

28. Вучковић Жарко (Горњи Милановац, Србија)

29. Вучковић Сузана (Београд, Србија)

30. Гарсиа Адар (Град Мексико, Мексико)

31. Гвадарама Солис Енрике (Град Мексико, Мексико)

32. Говедарица Никола (Крагујевац, Србија)

33. Гулан Ружић Јасна (Нови Сад, Србија)

34. Демшар Барбара (Љубљана, Словенија)

35. Деранић Зоран (Панчево, Србија)

36. Драгојловић Дарија (Краљево, Србија)

37. Дусабе Кристијан Кинг (Руанда, Кигали)

38. Ђаповић Ана (Београд, Србија)

39. Ђокић Душан (Нови Београд, Србија)

40. Ђорђевић Драган Киско (Крагујевац, Србија)

41. Ђорђевић Јасмина (Јагодина, Србија)

42. Ђорђевић Јована (Београд, Србија)

43. Ђорђевић Катарина (Ниш, Србија)

44. Ђорђевић Мартина (Лесковац, Србија)

45. Ђорђевић Милица (Пожега,Србија)

46. Ђорђевић Милош (Београд, Србија)

47. Ђорђевић Олга (Ниш, Србија)

48. Ерчевић Јордан (Крагујевац, Србија)

49. Ернандес Домингез Енеида Мартина (Град Мексико, Мексико)

50. Eрнандес Кастиљо Виктор Мануел (Град Мексико, Мексико)

51. Естебан Аја Адриан (Град Мексико, Мексико)

52. Жигић Сања (Нови Сад, Србија)

53. Занединов Камил (Москва, Русија)

54. Зарић Александар (Београд, Србија)

55. Зељић Ненад (Београд, Србија)

56. Зиолковска Дорота (Град Мексико, Мексико)

57. Зубац Миодраг (Аранђеловац, Србија)

58. Ивановић Милан (Нови Београд, Србија)

59. Игњатовић Зоран (Крагујевац, Србија)

60. Илић Дејан Цвика (Крагујевац, Србија)

61. Илић Марина (Крагујевац, Србија)

62. Ирумва Исак (Руанда, Кигали)

63. Јевтић Дајић Марија (Нови Сад, Србија)

64. Јелић Јована (Крагујевац, Србија)

65. Кажић Нада (Подгорица, Црна Гора)

66. Калић Јасмина (Београд, Србија)

67. Карановић Бранимир (Београд, Србија)

68. Карановић Дуња (Београд, Србија)

69. Клајо Адриан (Суботица, Србија)

70. Кнежевић Горан (Требиње, Република Српска)

71. Кнежевић Ирена (Крагујевац, Србија)

72. Костић Јелена (Никшић, Црна Гора)

73. Коцић Никола (Нови Сад, Србија)

74. Куевас Давид (Град Мексико, Мексико)

75. Кузмановић Ирена (Београд, Србија)

76. Лазарева Марина (Лосино-Петровск, Русија)

77. Лиздек Радмила (Врњачка Бања, Србија)

78. Лојовић Милица (Београд, Србија)

79. Лучић Јанковић Ранка (Београд, Србија)

80. Марјановић Слободанка (Рудник, Србија)

81. Мартицки Татјана (Чуруг, Србија)

82. Матејић Велимир (Криваја, Србија)

83. Маторкић Бисенић Елизабета (Београд, Србија)

84. Милановић Владимир (Београд, Србија)

85. Милић Анита (Ниш, Србија)

86. Милошевић Сибиновић Лепосава (Београд, Србија)

87. Милутиновић Вондарчек Татјана (Београд, Србија)

88. Миљевић Слободан (Нови Сад, Србија)

89. Миљковић Ана (Београд , Србија)

90. Минић Мрђен Јелена (Београд, Србија)

91. Мисита Филип (Крагујевац, Србија)

92. Мицић Анђела (Свилајнац, Србија)

93. Млађовић Давид (Београд , Србија)

94. Морариу Данијела (Вршац, Србија)

95. Морено Терез Виктор (Пуебла, Мексико)

96. Мрдаковић Маја (Крагујевац, Србија)

97. Муњоз Артисабал Марта Лус (Град Мексико, Мексико)

98. Насковић Милош (Београд, Србија)

99. Недељковић Вукша Тамара (Београд, Србија)

100. Недељковић Катарина (Крагујевац, Србија)

101. Николајевић Веселинов Тања (Београд, Србија)

102. Николић Гордан (Београд, Србија)

103. Николић Јасна (Београд, Србија)

104. Николић Теодора (Београд, Србија)

105. Ногес Ерера Хoрхе Умберто (Град Мексико, Мексико)

106. Његомировић Лазар (Београд, Србија)

107. Оташевић Бојан (Крагујевац, Србија)

108. Павловић Никола (Београд, Србија)

109. Падева Михаела (Софија, Бугарска)

110. Пајковић Тамара (Београд, Србија)

111. Паладе Дан (Темишвар, Румунија)

112. Папић Видан (Крагујевац, Србија)

113. Паскал Грубер (Вајдхофен, Аустрија)

114. Пашајлић Бојана (Крагујевац, Србија)

115. Петровић Константинос (Уб, Србија)

116. Петровић Снежана (Нови Сад, Србија)

117. Петровић Томашевић Јелена (Крагујевац, Србија)

118. Плазинић Божидар (Чачак, Србија)

119. Попадић Милена (Крагујевац, Србија)

120. Пол Сузан (Нојберг на Дунаву, Немачка)

121. Радовић Милица (Крагујевац, Србија)

122. Радоњић Симонида (Београд, Србија)

123. Ранковић Владимир (Крагујевац, Србија)

124. Риос Олмос Виктор Уго (Град Мексико, Мексико)

125. Роглић Анђелија (Рашка, Србија)

126. Родригез Рубио Силвиа (Град Мексико, Мексико)

127. Савова Мирјана (Софија, Бугарска)

128. Савовић Небојша Нес (Горњи Милановац, Србија)

129. Сарић Милош (Крагујевац, Србија)

130. Саурет Рахел Нуник (Град Мексико, Мексико)

131. Сегици Паоло (Верчели,Италија)

132. Сибиновић Марија (Београд, Србија)

133. Сибиновић Милош (Београд, Србија)

134. Сивачки Ђурђа (Београд, Србија)

135. Славковић Ђорђе (Крагујевац, Србија)

136. Солис Мануел (Град Мексико, Мексико)

137. Солунац Сања (Београд, Србија)

138. Станарчрвић Вера (Београд, Србија)

139. Станишић Вељо (Никшић, Црна Гора)

140. Стевановић Б. Драгана (Београд, Србија)

141. Стевановић Стефан (Лапово, Србија)

142. Стојсављевић Невенка (Београд, Србија)

143. Тадић Лука (Крагујевац, Србија)

144. Тепавац Милорад (Беогард, Србија)

145. Тодоровић Душан (Нови Сад, Србија)

146. Тодоровић Зоран Тодор. (Смедеревска Паланка, Србија)

147. Тодоровић Томислав (Београд, Србија)

148. Тољић Мирко (Никшић, Црна Гора)

149. Томашевић Мирјана (Београд, Србија)

150. Томашевић Сања (Београд, Србија)

151. Томић Вицковић Александра (Шабац, Србија)

152. Томић Тамара (Београд, Србија)

153. Топаловић Биљана (Београд, Србија)

154. Трајковић Попивода Јелена (Београд, Србија)

155. Трифуновић Ана (Београд, Србија)

156. Тсуритани Коуки (Хирошима, Јапан)

157. Ћатовић Ервин (Нови Пазар, Србија)

158. Ћосић Маринковић Александра (Чачак, Србија)

159. Узелац Лидија (Ниш, Србија)

160. Франсен Бојић Драгана (Вервиес, Белгија)

161. Хоџић Џеко (Бијело Поље, Босна и Херцеговина)

162. Цветковић Рената (Београд, Србија)

163. Црњански Сања (Београд, Србија)

164. Чабан Наталија (Москва, Русија)

165. Чавез Едит (Вахака, Мексико)

166. Чилингарова Камила Јурјевна (Москва, Русија)

167. Шалинић Терзић Јелена (Крагујевац, Србија)

168. Штетић Богдан (Јагодина, Србија)

169. Штетић Слободан (Јагодина, Србија)

170. Шуњеварић Љиљана (Београд, Србија)

Резултат конкурсног материјала можете преузети овде: docxРезултати_конкурса_02.АРТиЈА.docx20.7 KB

 

 

Виртуална тура

mali baner 06

Календар догађања

« Октобар 2020 »
Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31