showcase

субота, 15 фебруар 2020 12:59

Резултати конкурса

02. Међународно бијенале уметности 'АРТиЈА

Резултати конкурса

 

 

Списак аутора које је селекциони жири одабрао за излагање на 2. Међународном бијеналу уметности АРТиЈА

  1. Аврамовић Милица (Крагујевац, Србија)
  2. Агилар Сабалер Алихандра (Мексико)
  3. Аја Адриан Естебан (Мексико)
  4. Алдушкин Сергеј (Марозкино, Русија)
  5. Алтаков Стефан (Софија,Бугарска)
  6. Алтамирано Алан (Мексико)
  7. Анђелковић Марија (Београд, Србија)
  8. Антонијевић Милица (Крагујевац, Србија)
  9. Аранђеловић Ивана (Београд, Србија)
  10. Башић Братислав (Бездан, Србија)
  11. Белензада Милена (Крагујевац, Србија)
  12. Белић Милија (Лазаревац ,Србија /Париз, Француска)
  13. Бештик Вукосављевић Радмила (Београд, Србија)
  14. Богдановић Наталија (Крагујевац, Србија)
  15. Бојовић Анђелка (Београд, Србија)
  16. Боснар Маја (Нови Сад, Србија)
  17. Брамасоле Марија (Ваљево, Србија)
  18. Брјуханов Сергеј (Москва, Русија)
  19. Букијев Сергеј Булкин и Евгенија Микејева (Москва, Русија)
  20. Бурсаћ Љиљана (Београд, Србија)
  21. Ванцл -Лоуренц Штефан (Neuburg an der Donau,Немачка)
  22. Везмар Јелена (Београд, Србија)
  23. Вељашевић Владимир (Београд, Србија)
  24. Виктор Мануел Хернандез Кастиљо (Мексико)
  25. Вучичевић Вучковић Бранка (Горњи Милановац, Србија)
  26. Вукосављевић Никола (Београд, Србија)
  27. Вучинић Здравко (Београд, Србија)
  28. Вучковић Вељко (Горњи Милановац, Србија)
  29. Вучковић Жарко (Горњи Милановац, Србија)
  30. Вучковић Сузана (Београд, Србија)
  31. Гвадарама Солис Енрике (Мексико)
  32. Говедарица Никола (Крагујевац ,Србија)
  33. Грациа Адар (Мексико)
  34. Гулан Ружић Јасна (Нови Сад , Србија)
  35. Демшар Барабара ( Љубљана, Словенија)
  36. Деранић Зоран (Панчево, Србија)
  37. Драгојловић Дарија (Краљево, Србија)
  38. Дусабе Кристиан Кинг (Африка, Руанда, Кигали)
  39. Ђаповић Ана (Београд, Србија)
  40. Ђокић Душан (Нови Београд, Србија)
  41. Ђорђевић Драган –Киско (Крагујевац, Србија)
  42. Ђорђевић Јасмина (Јагодина, Србија)
  43. Ђорђевић Јована (Београд, Србија)
  44. Ђорђевић Катарина (Ниш, Србија)
  45. Ђорђевић Мартина (Лесковац, Србија)
  46. Ђорђевић Милица (Пожега,Србија)
  47. Ђорђевић Милош (Земун, Србија)
  48. Ђорђевић Олга (Ниш, Србија)
  49. Ерчевић Јордан (Крагујевац, Србија)
  50. Жигић Сања (Нови Сад, Србија)
  51. Занединов Камил (Москва, Русија)
  52. Зарић Александар (Београд, Србија)
  53. Зељић Ненад (Београд, Србија)
  54. Зиолковска Дорота (Мексико)
  55. Зубац Миодраг (Аранђеловац, Србија)
  56. Ивановић Милан (Нови Београд, Србија)
  57. Игњатовић Зоран (Крагујевац, Србија)
  58. Илић Дејан-Цвика (Крагујевац, Србија)
  59. Илић Марина (Крагујевац, Србија)
  60. Ирумва Исак (Африка, Руанда, Кигали)
  61. Јевтић Дајић Марија (Нови Сад, Србија)
  62. Јелић Јована (Крагујевац, Србија)
  63. Кажић Нада (Подгорица, Црна Гора)
  64. Калић Јасмина (Србија)
  65. Карановић Бранимир (Београд, Србија)
  66. Карановић Дуња (Београд, Србија)
  67. Клајо Адриан (Суботица, Србија)
  68. Кнежевић Горан (Требиње)
  69. Кнежевић Ирена (Крагујевац, Србија)
  70. Кривокапић Јелена (Nikšić, Црна Гора)
  71. Коуки Тсуритани (Хирошима, Јапан)
  72. Коцић Никола (Нови Сад, Србија)
  73. Куевас Давид (Мексико)
  74. Кузмановић Ирена (Београд, Србија)
  75. Лазарева Марина (Лосини-Петровск, Русија)
  76. Лиздек Радмила (Врњачка Бања, Србија)
  77. Лојовић Милица (Београд, Србија)
  78. Лучић Јанковић Ранка (Београд, Србија)
  79. Марјановић Слободанка (Рудник, Србија)
  80. Мартицки Татјана (Чуруг, Србија)
  81. Матејић Велимир (Криваја, Србија)
  82. Маторкић Бисенић Елизабета (Београд, Србија)
  83. Милановић Владимир (Београд, Србија)
  84. Милић Анита (Ниш,Србија)
  85. Милошевић Сибиновић Лепосава (Београд, Србија)
  86. Милутиновић-Вондарчек Татјана (Београд, Србија)
  87. Миљевић Слободан (Нови Сад)
  88. Миљковић Ана (Београд , Србија)
  89. Минић Мрђен Јелена (Земун, Србија)
  90. Мисита Филип (Крагујевац, Србија)
  91. Мицић Анђела (Свилајнац, Србија)
  92. Млађовић Давид (Нови Београд , Србија)
  93. Морариу Даниела (Вршац, Србија)
  94. Морено Терез Виктор (Мексико)
  95. Мрдаковић Маја (Крагујевац, Србија)
  96. Муноз Аристабал Марта Луз (Мексико)
  97. Насковић Милош (Београд, Србија)
  98. Недељковић Вукша Тамара (Београд, Србија)
  99. Недељковић Катарина (Крагујевац , Србија)
  100. Николајевић Веселинов Тања (Србија)
  101. Николић Гордан (Београд, Србија)
  102. Николић Јасна (Београд, Србија)
  103. Николић Теодора (Београд, Србија)
  104. Ногез Херера Хорхе Умберто (Мексико)
  105. Његомировић Лазар (Београд, Србија)
  106. Оташевић Бојан (Крагујевац, Србија)
  107. Павловић Никола ( Београд, Србија)
  108. Падева Михаела (Софија, Бугарска)
  109. Пајковић Тамара (Београд, Србија)
  110. Паладе Дан (Темишвар, Румунија)
  111. Папић Видан (Крагујевац, Србија)
  112. Паскал Грубер (Аустија)
  113. Пашајлић Бојана (Крагујевац, Србија)
  114. Петровић Константинос (Уб , Србија)
  115. Петровић Снежана (Нови Сад , Србија)
  116. Петровић Томашевић Јелена (Крагујевац, Србија)
  117. Плазинић Божидар (Чачак, Србија)
  118. Попадић Милена (Крагујевац, Србија)
  119. Похл Сузан (Neuburg an der Donau, Немачка)
  120. Радовић Милица (Крагујевац, Србија)
  121. Радоњић Симонида (Београд, Србија)
  122. Ранковић Владимир (Крагујевац, Србија)
  123. Риос Олмос Виктор Уго (Мексико)
  124. Роглић Анђела (Рашка , Србија)
  125. Родригез Рубио Силвиа (Мексико)
  126. Савова Мирјана (Софија , Бугарска)
  127. Савовић Нес (Горњи Милановац, Србија)
  128. Сарић Милош (Крагујевац, Србија)
  129. Саурет Рахел Нуник (Мексико)
  130. Сегици Паоло (Vercelli,Италија)
  131. Сибиновић Марија (Београд, Србија)
  132. Сибиновић Милош (Београд, Србија)
  133. Сивачки Ђурђа (Београд, Србија)
  134. Славковић Ђорђе (Крагујевац, Србија)
  135. Солис Мануел (Мексико)
  136. Солунац Сања (Београд, Србија)
  137. Станарчрвић Вера (Београд, Србија)
  138. Станишић Вељо (Никшић, Црна Гора)
  139. Стевановић Б. Драгана (Београд, Србија)
  140. Стевановић Стефан (Лапово, Србија)
  141. Стојсављевић Невенка (Београд , Србија)
  142. Тадић Лука (Крагујевац, Србија)
  143. Тепавац Милорад (Беогарад, Србија)
  144. Тодоровић Душан (Нови Сад, Србија)
  145. Тодоровић Зоран –Тодор (Смедеревска Паланка, Србија)
  146. Тодоровић Томислав (Београд, Србија)
  147. Тољић Мирко (Никшић, Црна Гора)
  148. Томашевић Мирјана (Београд, Србија)
  149. Томашевић Сања (Београд, Србија)
  150. Томић Вицковић Александра (Шабац, Србија)
  151. Томић Тамара (Београд, Србија)
  152. Топаловић Биљана (Београд, Србија)
  153. Трајковић Попивода Јелена (Београд, Србија)
  154. Трифуновић Ана (Београд, Србија)
  155. Ћатовић Ервин (Србија)
  156. Ћосић Маринковић Александра (Чачак, Србија)
  157. Узелац Лидија (Ниш, Србија)
  158. Франсен-Бојић Драгана (Вервиерс, Белгија)
  159. Херардо Варгас Фриас(Мексико)
  160. Хернандес Домингез Енеида Мартина (Мексико)
  161. Хоџић Џеко (Босна и Херцеговина)
  162. Цветковић Рената (Београд , Србија)
  163. Црњански Сања (Београд, Србија)
  164. Чабан Наталија (Русија)
  165. Чавез Едит (Мексико)
  166. Чилингарова Камила Јурјевна (Москва, Русија)
  167. Шалинић Терзић Јелена (Крагујевац,Србија)
  168. Штетић Богдан (Јагодина, Србија)
  169. Штетић Слободан (Јагодина, Србија)
  170. Шуњеварић Љиљана (Београд, Србија)

 

Резултат конкурсног материјала можете преузети овде: docxРезултати_конкурса_02.АРТиЈА.docx

 

 

Виртуална тура

mali baner 06

Календар догађања

« Новембар 2020 »
Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30